Skąd Wiem, Że Mam Alergię?

Prawie wszystkie alergię na coś lub innych, czy to wysoki pyłku na wiosnę, kurz, orzeszki ziemne, mleko lub skorupiaków. Niektóre rodzaje alergii są rzadkie i bardzo specyficzne, podczas gdy inne, takie jak alergie na kurz, pyłki lub alergiczny nieżyt nosa (katar sienny) znacznie częściej.

Ciepła pogoda oznacza wzrost objawów alergii w ciągu wielu amerykanów w całym kraju.

Odnosi się to również do ludzi w wielu częściach kraju, które miały do czynienia z więcej pyłku ambrozji sezonów. Badania pokazują, że odkurzanie trwa 27 dni dłużej niż zwykle. To jest w części należnej zimy zaczyna się i kończy wcześniej. Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, aby poradzić sobie z tym problemem, warto skonsultować się z натуропатической lekarz rodzinny.Ciepła pogoda oznacza wzrost objawów alergii w ciągu wielu amerykanów w całym kraju.

Co będziesz studiować naturalne metody leczenia i środki od alergii, które mogą pomóc położyć kres twoje objawy na zawsze. Na przykład, można dowiedzieć się o szczeliny, która jest leczenia, które można wykorzystać, aby powoli pozbyć się alergii na zawsze.

Jest to również zaleca się, aby zmienić swoją dietę. Istnieją pewne produkty, które chcesz włączyć lub wyłączyć, aby pomóc poprawić swoje objawy alergii. Dlatego, jak tylko będziesz miał test alergii wykonywanych naturalnego lekarza rodzinnego, możesz zacząć pracować na plan, aby dostosować swoje nawyki żywieniowe.

Trudno dokładnie określić, co masz alergię bez odpowiedniego testowania alergii. Na przykład, można znaleźć sobie codziennie rano squishes nosem, ale bez odpowiedniego testu możesz nie być w stanie potwierdzić, czy to z powodu kurzu domowym, lub roztocza na pościel.

Testy Na Alergie

Testy na alergie jest najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co dokładnie substancja, która u ciebie alergię. Najczęściej wykonuje się test pedał-test, który obejmuje przekłuwania skóry pacjentów (zwykle przedramienia lub ramienia) i umieszczenie małego koncentrat z kilku alergenów na nim. Następnie pacjent powinien odczekać około 15 minut, po czym on lub ona musi widzieć, obrzęku na obszarach, które mają alergen skupić się na tym, że u nich alergię. Test ten może również pokazać alergię, pacjent może uzyskać substancję, która nigdy nie wchodzi w kontakt z. Na przykład, ktoś, kto nigdy nie wchodzą w kontakt z эвкалиптом może być mocno uczulony na niego.Testy Na Alergie

Dwa inne testy na alergię są i łat.

test polega na wprowadzeniu pacjenta z alergenem, takich jak jad pszczeli, a także stosowany w przypadku, gdy istnieje przypuszczenie, że alergicznej reakcji nie było pokazane na test skóra chuja.

Patch test jest prosty, gdy pacjent stosuje „patch”, który zawiera alergenów na organizm i utrzymuje go w ciągu 48 godzin, po czym zdjąć plaster. Jeśli obrzęk lub wysypka nadal jest widoczny po 96 godzin, dermatolog może zidentyfikować alergen. Badania pokazują również, nasilenie alergii na podstawie wielkości guza lub wysypka.Dwa inne testy na alergię są i łat.

Jak Może Moja Alergia Się Leczyć?

Dwa z najczęstszych metod leczenia alergii, leki przeciwhistaminowe i immunoterapia. Leki przeciwhistaminowe dają ulgę, zmniejsza świąd, wąchać i kichać i są stosowane, gdy jest to konieczne i może być stosowany jako środek zapobiegawczy. Immunoterapia z drugiej strony ma bardziej długotrwały efekt, ale także potrzebuje czasu, aby mieć efekt. W rzeczywistości, immunoterapia oznacza wprowadzenie alergenu pacjenta w sposób ciągły, podczas gdy on lub ona budują nam odpornościowy. To może być wykonane poprzez iniekcje (zastrzyki od alergii) lub podjęzykowo, gdzie alergen wstrzykuje się pod językiem pacjenta.

Istnieje również wiele innych zabiegów dla innych specyficznych alergii, takich jak krople do oczu, swędzenie w oczach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *